147 föremål
Niels Gammelgaard, soffa, "Stockholm", IKEA.
5 tim 59m
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
3 405 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pallar, ett par 1970-tal.
2d 7 tim
Pallar, ett par 1970-tal.
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1980-tal.
5d 5 tim
Soffbord, 1980-tal.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yngve Ekström, ett par stolar "Arka", 1960-tal.
3d 6 tim
5 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj, Scandinavian Modern, 1940-tal.
7 tim 59m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, troligen Italien, 2000-tal.
5 tim 23m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, Jordens Arkitekter, samtida.
5d 4 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
1d 8 tim
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK