216 föremål
Skrivbord, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, 1930/40-tal.
43m 16s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Rosén, matbord, "Napoli", 1900-talets mitt.
1d 1 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Söderberg, bord, No Early Birds.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Jonsson, Matbord "Rimbo" Troeds 1960-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Stocksund", Engelsson.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, ”Korsör”, 1960/70-tal.
5d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
1 tim 59m
Bänk, 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "DAR", Vitra.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-tal.
4d 22 tim
Spegel, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950-tal.
5d 1 tim
Sängbord, ett par, 1950-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Scherlin, "bänk 6", Scherlin.
5d 1 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bänk, modell 153A, Artek.
3d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, stomme, Danmark, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 1 tim
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
80 EUR
Utropspris
500 EUR
Gunilla Allard, fåtölj, "Cinema", Lammhults.
3d 23 tim
3 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, Hugo Troeds, Bjärnum, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK