1526 föremål
Omega, armbandsur, 14 x 14 mm.
6d 21 tim
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Lennart Jirlow, "Gourmanden".
6d 21 tim
Lennart Jirlow, "Gourmanden".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Bunraku".
6d 21 tim
Madeleine Pyk, "Bunraku".
1 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
6d 21 tim
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
G.A.D (Gute Art & Design), bänk.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ernst Billgren, "Tjuv vid rött rum".
6d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Christer Strömholm, "Paris, 1962".
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Matta, Kashmir, silke, ca 580 x 362 cm.
6d 20 tim
15 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Trädgårdssoffa, omkring 1900.
6d 19 tim
Trädgårdssoffa, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
William Key båtporträtt.
6d 1 tim
William Key båtporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK