18 föremål
Bord, art déco, 1920-tal.
15 tim 4m
Bord, art déco, 1920-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
5d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Göran Wärff, vas, Kosta Boda.
4d 17 tim
Göran Wärff, vas, Kosta Boda.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1800-tal.
16 tim 53m
Skåp, Kina, 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK