1230 föremål
Clay Ketter, "Road - 1d", 2002.
1 tim 43m
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Vägglampa, 1900.talets andra hälft.
1 tim 47m
2 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930/40-tal.
1 tim 51m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lukas Göthman, "give me yourself".
1 tim 53m
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
2 tim 11m
Bänk, 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
2 tim 37m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK