1635 föremål
Kanon, 1800-tal.
20 tim 10m
Kanon, 1800-tal.
1 999 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lidberg, "Smygsuparna".
21 tim 4m
Sven Lidberg, "Smygsuparna".
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Sunna saltflaska signerad.
15 tim 44m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sunna kåsa signerad.
16 tim 8m
Anders Sunna kåsa signerad.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsur, jugend, 1900-talets början.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles Sjöholm, Motiv från Stockholm.
1d 21 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1940-tal.
18 tim 26m
Spegel, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sextant, 1900-talets början.
1d 19 tim
Sextant, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 3 delar, 1960/70-tal.
20 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Stellan Mörner, "Vid bänken".
17 tim 46m
Stellan Mörner, "Vid bänken".
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
16 tim 10m
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Soldaternas besök.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karin Broos, "Framför teven".
18 tim 8m
Karin Broos, "Framför teven".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alf Lindberg, Figurer.
17 tim 8m
Alf Lindberg, Figurer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Giambologna, kopia efter, Merkurius.
19 tim 10m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kamera Leica med objektiv 4 st.
15 tim 42m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Italiensk skola, 1800-tal, Pastoralt landskap.
20 tim 6m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Kiörboe, Hästar och räv.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Satsbord 1970-tal.
1d 17 tim
Satsbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Max Neumann, "Wo?".
1d 17 tim
Max Neumann, "Wo?".
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Tanka Tibet 1900-tal.
16 tim 12m
Tanka Tibet 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord omkring 1900.
16 tim 6m
Bockbord omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1960-tal.
16 tim 16m
Golvlampa 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Bolin, Abstrakt komposition.
19 tim 28m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book,"Övecan ask".
1d 18 tim
Max Mikael Book,"Övecan ask".
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK