337 föremål
Matta Orientalisk silke ca 124x76 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa,  1930/40-tal.
7d
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta Gabbeh ca 300x200 cm.
7d
Matta Gabbeh ca 300x200 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Sparre, "Södersiluetten med Fåfängan".
7d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-tal.
7d
Matbord, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Alexander Mcdougall, Båtar på redden.
7d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
7d 1 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1960-tal.
7d 1 tim
Soffbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
7d 1 tim
Soffbord, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
7d 1 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
KAWS, "Small lie".
7d 2 tim
KAWS, "Small lie".
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
A de Gerville, fårskock.
7d 2 tim
A de Gerville, fårskock.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
7d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cecilia Sikström, Kvinna med hatt.
6d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
6d
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona Senempire sent 1800-tal.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antoni Tàpies, "Drapeau catalan",
6d 1 tim
333 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Champagnekylare sent 1900-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Sikström, Nakenmodell.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl senempire 1800-talets andra hälft.
6d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Utan titel.
6d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Spegel 1960-tal.
4d 21 tim
Spegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
John Bauer, "Två friare".
4d 21 tim
John Bauer, "Två friare".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
James Rosenquist, "Toy Prison".
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Walter Svanberg, "Imaginistisk fågel".
4d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fågelbad 1900-talets mitt/andra hälft.
4d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK