Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

66 föremål
Poul Christiansen, taklampa, "172", Le Klint, Danmark.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, 1800-talets mitt. Empire.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
4d 4 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
6d
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
1d 20 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
1d 21 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
2d 3 tim
Taklykta, 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
2d 21 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
1d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
4d
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
1d 17 tim
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1950/60-tal.
1d 20 tim
Taklampa 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, taklampa, "Star 6", Örsjö belysning.
3d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
1d 1 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
4d 2 tim
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, "Chandelier Sketch", Eichholtz.
3d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK