294 föremål
Taklampa,  1930/40-tal.
7 tim 19m
Taklampa, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Sparre, "Södersiluetten med Fåfängan".
7 tim 23m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Gabbeh ca 300x200 cm.
7 tim 25m
Matta Gabbeh ca 300x200 cm.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Alexander Mcdougall, Båtar på redden.
7 tim 41m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1970-tal.
7 tim 43m
Matbord, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
7 tim 55m
Bordsspegel 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Plafond 1900-talets andra hälft.
7 tim 59m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
8 tim 7m
Bokhylla 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charlotte Wahlström, "Motiv från Born, Nora",
8 tim 9m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
8 tim 11m
Soffbord, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1960-tal.
8 tim 13m
Soffbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Orientalisk old/semiantik ca 333x254 cm.
8 tim 17m
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Nain semiantik ca 296x195 cm.
8 tim 23m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
8 tim 27m
Bordslampa, 1930-tal.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustaf Rydberg, Skånegård med grisar.
8 tim 29m
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bengt Arne Linderos, Landskap.
8 tim 31m
1 101 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, troligen IKEA sent 1900-tal.
8 tim 43m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
A de Gerville, fårskock.
8 tim 49m
A de Gerville, fårskock.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAWS, "Small lie".
8 tim 51m
KAWS, "Small lie".
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
8 tim 53m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Lachappelle, "Katy Perry for GHD".
8 tim 59m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skål kina  1800-tal porslin.
1d 6 tim
Skål kina 1800-tal porslin.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
1d 6 tim
Fåtölj, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Stockmann, Orno 1900-talets mitt.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 423x308 cm.
1d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Halsband och armband av odlade pärlor.
1d 6 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 388x311cm.
1d 6 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Moud semiantik ca 294x200 cm.
1d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art Deco 1940-tal.
1d 6 tim
Taklampa Art Deco 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska vintage.
1d 7 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustaf Rydberg, Kustbild.
1d 7 tim
Gustaf Rydberg, Kustbild.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Guldmynt 2 st 10 kronor Oscar II 1874 och 1901.
1d 7 tim
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eduard Wiiralt, "Claude".
1d 7 tim
Eduard Wiiralt, "Claude".
1 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Perukvaser ett par Kina 1900-tal porslin.
1d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
2d 6 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta rölakan "Mårbacka" ca 280x200 cm.
2d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1960-tal.
2d 7 tim
Byrå 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, Nakenmodell.
2d 7 tim
Jules Schyl, Nakenmodell.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 14K guld med infattat mynt.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK