1080 föremål
Skåp, 1700-tal.
21 tim 34m
Skåp, 1700-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beck & Jung, "Hundie".
21 tim 35m
Beck & Jung, "Hundie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
21 tim 42m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson, Landskap.
21 tim 44m
Erling Ärlingsson, Landskap.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
21 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
21 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Keisai Eisen, träsnitt.
21 tim 54m
Keisai Eisen, träsnitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, glas, Bergboms 1970-tal.
22 tim 32m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
22 tim 46m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 194 x 148 cm.
22 tim 47m
2 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hublot, MDM, kronograf, armbandsur, 37 mm.
23 tim 24m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring med baguetteslipade diamanter.
23 tim 26m
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK