Spegel 1960-tal.
2m 39s
Spegel 1960-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Italien 1950-tal.
4m 39s
Bord Italien 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sylvia Leuchovius, plakett signerad Rörstrand ateljé.
6m 39s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband silver, Flavia Stockholm 1955.
10m 39s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK