1111 föremål
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
10 tim 49m
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Beluch, ca 363 x 252 cm.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Persisk Kelim, ca 180 x 150 cm.
12 tim 5m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard bord Moment för IKEA 1875.
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
4d 10 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Kärleksbild".
1d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fyra rader odlade pärlor, utan lås.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fransk skola, 1800-tal, Flodlandskap med figurer.
3d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
1d 12 tim
Bord, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Unto Koistinen, Liggande modell.
4d 10 tim
120 EUR
Utropspris
350 EUR
Skrivbord, Louis XV-stil, 1900-tal.
3d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bordslampa, jugend, 1900-talets början.
4d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, s.k. "Vintage" ca 380 x 290 cm.
4d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 434 x 307 cm.
4d 13 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa samt fåtöljer, ett par, 1960-tal.
4d 13 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
4d 11 tim
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Leopold Fare, "Landskap, Andalusien".
1d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1800-tal.
5d 12 tim
Klädskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?