15 föremål
David Comba Adamson, musicerande barn.
7d
2 345 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gustav Adolf Kuntz, kopia efter, "Ein Gruss aus der Welt".
4d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-talets slut, St Hieronymus.
2d 1 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Federico Barocci, hans efterföljd, Bebådelsen.
2d 1 tim
1 111 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Hundporträtt.
3d 23 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK