Valnötfanerat. Utdragsbart, pelarfot. En iläggsskiva à 40 cm medföljer. Längd 110, höjd 73 cm.
Slitage. Repor. Delvis blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10