Fanerat med alm och almrot. Rundade hörn. Två skåp med hyll- och lådinredning. Längd 164, djup 47, höjd 110 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Fanerskador. Smärre fläckar. Repor. Nyckelbrickor lösa.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10