Fanerad med björk. Nedfällbar front med bakomliggande skrivinredning, fack och lådor. Tre lådor under skrivklaff. Bredd 113. Djup 48. Höjd 104,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Repor. Fanerlagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.