Rak form med rundade hörn. Fyra dörrar med bakomliggande flyttbara hyllor och lådor.. Längd 192 cm, bredd 46 cm, höjd 111 cm. Nyckel finns.
Smärre fanerskador. Smärre rispor, märken, slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10