RESERVOARPENNA samt KULSPETSPENNA, Pasha de Cartier, 1900-talets slut.

Svart plast med förgyllda detaljer. 18k i reservoarpennans stift. Märkta "1991 03334" samt "1990 8638". Längd ca 14 cm.

Bruksslitage. Skadat lock. Reservoarpennan ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK