Diverse

26 föremål
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
4m 46s
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
1 tim
8 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
1 tim 50m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Djonk/skeppsmodell, trä, 1900-tal.
3 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusstakar, ett par, empirestil, sent 1800-tal.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordsplateauer, 2+1 st, empirestil, 1900-tal.
7d 2 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK