Fanerad med teak, upptill hylla med lådor och fack, skrivskiva, nedtill skåp, längd 85, bredd 40, höjd 157 cm, stämpelmärkt under hyllplan.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Fanerskador. delarna troligen ej urpsrungligen sammanhörande.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10