SOFFBORD, 1900-talets andra hälft

Stomme fanerad med mahogny. Skiva med en samtida kopia av kartan "A New And Accvrat Map Of The World" bakom glas. Längd ca 118, bredd ca 86,5 höjd ca 54 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?