Stomme i mässing. Behängd med olikslipade prismor. 6 ljusarmar med elektrifierade ljuspunkter, sammanlagt 9 elektriska ljuspunkter. Höjd 60 cm, diameter 45 cm.
Slitage. Ej funktionstestad. Nagg. Prismor saknas. Smuts och damm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.