Bestående av;
12 knivar längd 21 cm,
12 knivar längd 18 cm,
12 gafflar längd 18 cm,
12 gafflar längd 14,5 cm,
12 skedar längd 18,5 cm,
12 skedar längd 16,5 cm,
12 skedar längd 13 cm,
12 skedar längd 10,5 cm,
1 såssked,
1 uppläggningssked,
3 smörknivar.
Total vikt inkl rostfria knivblad ca 4000 gram
I schatull
Obetydligt ytslitage. Repor. Schatull med unken lukt