Johan Rodhe, skedar, 6 st, sterlingsilver, "Konge/Acorn", Georg Jensen, Danmark.
Stämplade Sterling Denmark Georg Jensen & Wendel A/S samt med svenska importstämplar. Längd 17 cm. Total vikt 275 gram.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10