Nisse och Kajsa Strinning, hyllsystem, "String", String Furniture, 2000-tal.
Fanerad med valnöt. Skrivskiva 80 x 58 cm. Två hyllplan 80 x 30 cm. Sex hyllplan 60 x 30 cm. Ljusramp från Annell. Tre gavlar i vitlackerat stål, djup 28,5, höjd 200 cm. Märkt.
Smärre slitage. Enstaka hakar saknas.
Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor