Vitrinskåp, gustaviansk stil, 1900-talets senare del
Stomme av bemålat trä, delvis bronserat. ovandel med glasade vitrindörrar och två bakomvarande flyttbara hyllplan, underdel med två skåpdörrar varav den ena med två bakomliggande lådor, 110x44x169,5 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.