Bonad björk. Skåpsdörr med bakomliggande hyllpan, därunder en låda. Rundad uppsats. Mörkt bärnstensfärgade dragknoppar. Bredd 124, djup 45, höjd 66 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10