Bemålat. Fem dörrar med bakomliggande skåpsdel med klädhängare och skjutbar avdelare. Beslag av metall. Längd ca 197, djup 52, höjd 193 cm.
Slitage. Märken. Rostangrepp. Färgbortfall. Skador. Delar saknas, en avdelare i skåpsinredningen saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10