Fanérad med mahogny. Mässingslister. Två lådor samt fällbar lucka med låd-och fackinredning bakom.Bredd 69, djup 42, höjd 118 cm.
Slitage. Fanerskador. Viss röklukt. Låsen defekta, men öppna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10