Glasade dörrar, beslag av mässing, totalt tre flyttbara hyllplan i glas samt ett fast i trä med ilägg av glas, 81,5x46x194 cm, delbart, vardera dels höjd 77 cm och 117 cm
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Ett beslag skanas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.