Mahognyfanérad med tre lådor och mässingsbeslag. Stenskiva. Bredd 90, djup 55, höjd 80 cm. Nyckel finns.
Smärre nagg. Ställvis vissa fanerskador. Torrsprickor. Mitterna och nedersta lådorna med defekta lås.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10