Teak och teakfaner. Byrå med fyra lådor, varav en låsbar. Etikettmärkt undertill SMI, (Sveriges Möbelindustriförbund). Bredd 79,5, djup 40, höjd 84 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Fanerskador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.