Tiffany & Co, penna sterling silver 1900-talets mitt
För stift, delbar med suddgummi i, märkt "-STERLING-", "-TIFFANY & CO.-"med orginaletui, längd 13,4 cm, vikt 17,6 gram
Smärre repor.
Inköpt i USA runt 1900-talets mitt
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10