Furu. Räfflad sarg, nedåt avsmalnande ben. Längd 85, bredd 68, höjd 69 cm.
Något slitage. Renoverad. Torrsprickor. Lagning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10