Bonad björk och alm, 89x46x62 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Skador (bakben löst (gammal lagning)) Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10