Juha Meuronen, blandteknik, signerad och daterad 2002.
"Vastavirrassa". 100x100 cm.
Helhetsintrycket Är Gott. Litet färgbortfall i nedre högra hönet.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
600 EUR