Signerad Paul Osipow och daterad -90. Akryl på duk 160 x 100 cm.
Duken med smärre avtryck från spännramen.
Proveniens
Galleri Eklund, Umeå.
Galleri Eklund, Umeå, april - september 1990. "Finska Visioner", Kunstnernes Hus, Olso, 1990.
Auktionen avslutas
5 dagar 19 timmar
10 000
902
946
Utropspris
50 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 10 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
3 jul 13:01
10 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
3 jul 6:22
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
2 jul 22:53
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor