Fanerad bl a med palisander, lönn och valnöt. Skiva av röd kalksten. Front med dekor av intarisia. Beslag och listverk av mässing. Tre lådor. Bredd 92, djup 50, höjd 84 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.