Grönblått skåp med dekormåleri. Initialer AAS 1811. Rak front. Inredning med hyllor. Bredd 76, djup 50, höjd 120 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre skador. Senare målning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10