Fanerat med mahogny. Sprjösade dörrar. Inredning med fast hyllplan och belysning. Bredd 108, djup 35, höjd 192 cm. Nyckel finns.
Fanerskador. Ej funktionstestad. Kompletterad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10