Sideboard, Swedish Modern, 1940-50-tal.

Fanerat med bla valnöt, längd 200 cm, bredd 43 cm, höjd 108 cm, nyckel finns. Nyckel finns.

Smärre slitage. Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK