Stomme av betsat trä, rund lös skiva av glas, diameter 90, höjd 56 cm
Bruksslitage. Repor. Saknar nedre hyllplan
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10