Teakfanerat. Benställning av betsad bok. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Inläggningar av mässingslister. Bredd 148 cm, djup 41 cm, höjd 115 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador. Ett lås kärvar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.