Fanerad med bonad björk. Inläggningar i intarsia. Upptill pardörrar med bakomliggande inredning med lådor, fack och nedfällbar skrivklaff. Tre lådor nedtill. Bredd 92 cm, djup 41 cm, höjd 132 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.