Skåp av mahogny med tre draglådor nertill. Upptill glasat dörrpar. Höjd 197 cm, djup 31 cm, bredd 100 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Två lådor kärvar (svåra att dra ut/in).
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10