En ljuskrona med ringar och ljusarmar i bronserad metall, behängd med prismor. Lösa ljusarmar och prismor medföljer. Sex ljuspunkter. Diameter 45, höjd 116 cm.
Lösa prismor och ljusarmar, ej genomgångna, nagg, slitage. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.