Betsade samt rotfaner, uppsats med glasad dörr, skiva av svart glas, front med låda och dörr, längd 43, bredd 34, höjd 116 cm vardera
Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken. Lackade. Möjligen senare glas
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10