Skiva av marmor. Fanerad med olika träslag bl a palisander, dekor av intarsia. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 112. Djup 50. Höjd 82 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.