SKÅP, nyrenässans, omkring sekelskiftet 1900.

Fanerat med valnöt. Rak form. Parställda dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 68, djup 43, höjd 131 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Blekta partier

Utropspris
2 000 SEK