Fanerad med björk. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. Tre lådor under skrivklaff. Beslag av läder. Bredd 112. Djup 44. Höjd 117 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.